UkrainianPolishRussian

життя музею

ВІЗИТ ДЕЛЕГАЦІЇ МУЗЕЮ ЮЛІУША СЛОВАЦЬКОГО ДО ІСТОРИЧНОГО МУЗЕЮ М. ТАРНОБЖЕГА (РП).

Друк PDF

 

 


В рамках підписаної угоди про співпрацю та з метою детального доопрацювання спільного проекту «РОМАНТИКИ І ПРОСВІТИТЕЛІ», директор музею Юліуша Словацького Тамара Сеніна та старший науковий співробітник Олена Гаськевич здійснили робочу поїздку в історичний музей м. Тарнобжега. Під час візиту, що тривав 26-29.03. було опрацьовано хід реалізації проекту на грант у рамках транскордонного співробітництва. Гості також ознайомилися із роботою історичного музею Тарнобжега, його фондами, обмінялися досвідом із польськими колегами та здійснили екскурсію по Тарнобжегу і Сандомєжу. Кременецькі музейники зустріли теплий дружній прийом директора музею доктора Тадеуша Зиха та усіх працівників історичного музею Тарнобжега.

 


 


УЧАСТЬ МУЗЕЙНИКІВ У МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ В ЛЮБЛІНІ

Друк PDF

17-19 жовтня в Люблінському обласному музеї відбулася міжнародна конференція «Каплиця Святої Трійці Люблінського замку. Історія, теологія, мистецтво, консервація», присвячена 100-річчю консервації фресок.

У конференції взяли участь представники трьох обласних музеїв Тернопільської області – директор обласного музею Юліуша Словацького в Кременці Тамара Сеніна, старший науковий працівник – Олена Гаськевич, заступник директора обласного краєзнавчого музею Наталія Чеканова, заступник директора обласного художнього музею Ольга Ваврик, які були запрошені у рамках підписаного чотиристоронньої угоди про співпрацю.

Під час конференції відбулася також робоча зустріч представників делегації із Тернопільщини та представниками Люблінського музею і директорами літературних музеїв-філій: Ю. Чеховича, В. Поля, Б. Пруса, С. Жеромського. У ході зустрічі було накреслено план спільних заходів та подальшої співпраці на 2019-2020 роки, музейники Тернопільщини обмінялися досвідом із Люблінськими колегами, ознайомилися із експозиціями та діяльністю згаданих музеїв.


 

КОНЦЕРТ-ЕКСПРОМТ

Друк PDF

Імпровізований концерт під час відвідин музею групою членів всеукраїнського молодіжного об’єднання «ТВОЯ КРАЇНА»

 

 

 


 

.

Друк PDF

Газета «Наша День» за 11-17 липня 2018 опублікувала фото працівниць Музею Юліуша Словацького, які брали участь у туристичному форумі у м. Збараж

 

 


УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ ІНТЕРДИСЦИПЛІНАРНІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

Друк PDF

23-25 травня 2018 року у Києві відбулася Міжнародна інтердисциплінарна наукова конференція на тему «Українська і польська політична еміграція ХХ століття. Традиції – особистості – ідеї – риторика». У конференції взяла участь директор обласного літературно-меморіального музею Юліуша Словацького в м. Кременці Тамара Сеніна, яка виступила з темою: « Еміграційний період Марії Данілєвіч. Діалог з Юліушем Словацьким». Користуючись нагодою урочистого відкриття Міжнародної наукової конференції, висловила слова вдячності її організатору, завідуючому кафедрою полоністики інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професору Ростиславу Радишевському – одному з найвидатніших українських дослідників життєвого і творчого шляху польського поета-романтика Юліуша Словацького. З ним музей підтримує постійні контакти.

 


 

Фрагменти музейних екскурсій

Друк PDF

Науковий співробітник музею Олена Верещак проводить екскурсію дітям з Донецька.

  


Науковий співробітник Наталія Бранцевич проводить екскурсію з елементами музичного супроводу.

  .

Друк PDF

ВРУЧЕННЯ ПОДЯК ДЛЯ РОДИНИ ЛЕВАНДОВСЬКИХ

Керівництвом музею було вручено подяки Родині Левандовських – за поповнення музейних фондів, бібліотеки, а також постійну участь у музейних заходах

Роман Левандовський – поет, прозаїк, художник, майстер художньої фотографії, народився в Кременці в 1985 році. Його батьки – Оксана і Юрій - подарували багато матеріалів для поповнення музейних фондів та бібліотеки.

 


ВІЗИТ ПРАЦІВНИКІВ МУЗЕЮ ЮЛІУША СЛОВАЦЬКОГО У ДУБНІВСЬКИЙ ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ ЗАПОВІДНИК . ОЗНАЙОМЛЕННЯ ІЗ ДОСВІДОМ РОБОТИ

Друк PDF

 

 

НА СКЕЛЯХ СЛОВАЦЬКОГО

      В рамках підготовки путівника «Я з вами жив…Слідами Короля-Духа» та розробки екскурсійного маршруту «Стежками Юліуша Словацького» працівниками музею була здійснена експедиція на Скелі Словацького.

 

ЕКСПЕДИЦІЯ У ТАРАКАНІВСЬКИЙ ФОРТ

 

ЕКСКУРСІЯ

Екскурсія працівників музею Юліуша Словацького по маршруту Скала Подільська – Кам’янець Подільський - Чернівці

 

 

ФОТОСЕСІЯ В ЗАЛАХ МУЗЕЮ

 

ДЕМОНСТРАЦІЯ КОНКУРСНОЇ КОЛЕКЦІЇ ОДЯГУ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ МУЗЕЮ, ВИГОТОВЛЕНОЇ УЧНЯМИ КРЕМЕНЕЦЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ

 

 

ЗУСТРІЧ В ПЕРЕМИШЛІ

   Зустріч із Пані Йолантою Поль, завідуючою освітнім відділом музею літератури ім. Адама Міцкевича у Варшаві, та з директором Національного Музею Землі Перемишлянської – Маріушем Ольбромським у Перемишлі. 2008 рік