UkrainianPolish

«ХТО Я?» - ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНЦЕПТУАЛЬНОГО ПРОЄКТУ ІРИНИ КОРОТИЧ В МУЗЕЇ СЛОВАЦЬКОГО

Друк PDF

«ХТО Я?» - ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНЦЕПТУАЛЬНОГО ПРОЄКТУ ІРИНИ КОРОТИЧ В МУЗЕЇ СЛОВАЦЬКОГО

434465423 896185392304416_4895340927060967378_n (1)«Концепція проєкту полягає в тому, щоб відтворити шлях людини до своєї сутності через гру під назвою «ЖИТТЯ», досліджуючи себе як простір об’єднаної свідомості.

Місія проекту – зрозуміти себе як щось більше, ніж просто людину, і об’єднати науку, психологію, духовність та мистецтво задля нових відкриттів.

Мистецтво має силу пробуджувати, активізувати та трансформувати свідомість, надаючи нові позитивні та творчі рамки для сприйняття світу та нашої ролі у грі Життя.

ІРИНА КОРОТИЧ – сучасна мультидисциплінарна художниця, працює в напрямку Art&Cience та активно розвиваєArt&Well-being як в Україні так і за кордоном на основі свого багатогранного досвіду.

Так, виставка Ірини Коротич поєднала психологію, науку, духовність, мистецтво і стала не лише експозицією її творів, а й дзеркалом для відвідувачів, де вони можуть побачити відображення власної душі та відчути себе частиною більшого, єдиного цілого. Її мистецтво надихає на самопізнання, запрошує до діалогу з власним «я» і тихо шепоче про єдність всього живого. Вона не просто художниця – вона ¬ провідник у світ духовного бачення, де кожна картина стає порталом до іншого виміру розуміння та існування.

Ірина Коротич, через свої роботи та проєкт «Хто я?» відкриває перед нами шлях до внутрішнього зору, де кожен може віднайти своє місце, відчути безмежність свого духу і розгадати таємницю власної сутності. Вона стала символом творчого відродження, яке веде до гармонії між серцем та розумом, між особистим і всесвітнім. Її життєвий і творчий шлях – це оповідь про незламний пошук істини, про мужність змінювати світ, починаючи зміни із себе».

Ірина Коротич із Запоріжжя. У перші дні війни вона виїхала до Іспанії, але майже відразу зрозуміла, що по-справжньому жити і творити може лише в Україні. Тому повернулася на Батьківщину і нині проживає у Хмельницькому. Мисткиня спрагло вивчає українську культуру, сягаючи її витоків, постійно відкриваючи для себе щось нове. На нинішній виставці представлено не лише художні роботи. Виставка інтерактивна, художниця запрошує глядача пограти у гру, аби через гру спробувати збагнути себе, своє місце у всесвіті. Інсталяції схиляють до роздумів над тим, «чи так я живу?», презентований глядачам перформенс сприймався як квінтесенція Любові, і до сліз розчулив присутніх.